infobox1c

output SecwY9

 

Celem naszej firmy jest sprawowanie opieki na najwyższym poziomie nad flotą samochodową naszych klientów. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze specjalistów, jesteśmy w stanie osiągnąć sukces, a naszym klientom zapewnić stabilną i kompleksową usługę.
Najwyższą wagę przykładamy do tego, aby nasz klient był usatysfakcjonowany oraz posiadał godnego partnera biznesowego.

Domeną naszej firmy jest bezpieczeństwo i pełna wiarygodność, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie na najwyższym poziomie.
Nasze podejście gwarantuje nam osiągnięcie celu, co przekłada się na sukces naszego klienta.

Prowadzimy pełną bazę danych samochodów u kierowców. W skład jej wchodzi cała historia napraw, raporty o awariach, plany dotyczące przeglądów czy wydatków poniesionych na każdą jednostkę.

Ewidencja prowadzona dla każdego auta to również ewidencja uprawnień kierowców i akcesoriów które przypisane są pojazdom.

Dzięki naszemu zintegrowanemu programowi macie Państwo dostęp do bieżących raportów dotyczących kierowców i eksploatacji pojazdów takich jak, tankowania, numery dokumentów, historia użytkowania pojazdów, historii i przebiegu napraw, wypadkowości, szkodliwości i danych finansowych. Dzięki zwiększonemu poziomowi kontroli dążymy do zwiększenia oszczędności i odkrycia nowych możliwości tkwiących w twojej flocie.